Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Testarea produselor handmade nealimentare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Testarea produselor handmade nealimentare

Buna ziua! Este nevoie de testarea produselor handmade nealimentare ( de exemplu plastilina facuta in casa) ? Exista o procedura speciala pentru a vinde acest tip de produs? (inafara de intocmirea unei firme cu cod caen 4791)
george-neagu, moderator