Forum Discuţii juridice Executare silită De ce nu apare un dosar de executare silita pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

De ce nu apare un dosar de executare silita pe portalul instantei ...

De ce nu apare un dosar de executare silita pe portalul instantei de judecata dacă deja a fost pronunțată și comunicata mamei mele...este ca și inexistent și este de la începutul lunii martie ...poate fi ceva inexistent? Menționez că mama știa ca a fost achitat tot cardul dar ei au zis ca mai erau 2 rate ..din anul 2011 este contractul de card și dosarul din 2024 martie...dar nu apare absolut nimic pe portal
lauriancului, utilizator