avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă am consolidat și construit un etaj fără ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă am consolidat și construit un etaj fără autorizație ...

Dacă am consolidat și construit un etaj fără autorizație de construcție ăn anul 1999 pot beneficia de legea 50 din 2001 art.37 sau alte art.pentru a primi edificarea de la primărie am aprobare de la disciplina ăn construcție am toate documentație am depus de aproape 2 ani și tot mă amănă

Alte discuții în legătură

Casa fara autorizatie de constructie cohmana cohmana Salut,soacra mea ne-a facut o donatie de 300 mp pe care se afla casa ei si inca o anexa in fata in care locuiam noi,in 2008 era teren extraviran si nu era cu ... (vezi toată discuția)
Etaj construit fara autorizatie de constructie BADNIC4 BADNIC4 Am construit in2005 , 60m patrati peste un parter care il aveam construit legal din 1985 de bunicul meu ,,problema este ca eu nu am avut nimic ptr. a face ... (vezi toată discuția)
Obtinere acte constructie adi_pva adi_pva In anul 2014 am construit o locuinta, anexe etc. pe teren proprietate personala. Terenul este in extravilanul orasului. Am facut cerere la UAT pentru ... (vezi toată discuția)