avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 155 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Adeverință venit de la ANAF Numai băncile pot ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Adeverință venit de la ANAF Numai băncile pot solicita adeverință ...

Adeverință venit de la ANAF


Numai băncile pot solicita adeverință de venituri de la ANAf pt peroanele fizice?

O firma care vrea sa vândă cu Plata in 12 rate poate solicitat de la ANAF adeverință pe baza acordului de la persoana fizică?

Sunt agenții care pot pace acest scoring?

Alte discuții în legătură

Nu reușesc să obțin credit de nevoi personale. care să fie problema? spiriy2005 spiriy2005 Buna ziua, ma chinui de ceva timp sa obtin un credit de nevoi personale , dar sunt respins de toate bancile la care am fost (5 la nr) pe motiv de scoring ... (vezi toată discuția)
Lucrez ca agent de asigurare ( venituri din comision), persoana ... relusideri relusideri Lucrez ca agent de asigurare ( venituri din comision), persoana fizica inregistrata fiscal. ANAF mi-a trimis poprire la angajator si la banca pe cont. ... (vezi toată discuția)
Scoatere de la birou de credite ContSters373867 ContSters373867 Buna seara, numele meu este........ si fac aceasta sesizare uramre a incercari de a rezolva pe cale amiabila o situatie destu de delicata. Am accesat de la ... (vezi toată discuția)