Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Vreau sa infiintez o asociatie pentru ingrijire ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Vreau sa infiintez o asociatie pentru ingrijire batrani la domiciliu

Buna ziua ! Vreau sa infiintez o asociatie pentru ingrijire batrani la domiciliu.Ce acte imi trebuie. Va multumesc.
george-neagu, moderator