Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Discutii noua lege a pensiilor
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Discutii noua lege a pensiilor

Buna ziua!.Conform noii legi a pensiilor ,articolul 28,litera h,locurile de munca conditii normale din termocentralele productie energie electrica pe baza de carbune devin locuri de munca in conditi speciale.Intrebare: Aceste modificari vor actiona si retroactiv?
D-voastra aveti pretentii cam mari.
La acest moment nu se pun in aplicare nici macar hotararil;e judecatoresti definitive pe acest subiect:
[ link extern ]