avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 274 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua ! Am dat acum 5 ani masina unui tip , pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua ! Am dat acum 5 ani masina unui tip , pentru a o dezmembra ...

Buna ziua ! Am dat acum 5 ani masina unui tip , pentru a o dezmembra . Urma sa vina in cateva zile sa imi aduca numerele de inmatriculare, dar nu a mai aparut. Platesc de atunci impozit pentru o masina care nu mai exista . M-ati putea indruma cum sa o radiez fiscal, in cel mai simplu mod posibil?
Va multumesc frumos!

Alte discuții în legătură

Impozit auto tudu_dora tudu_dora buna ziua.am o problema f mare.acum 5 ani am adus in Romania masina pe care o detineam in Italia dupa ce acolo am radiat o.aici am incercat sa o inmatriculez ... (vezi toată discuția)
Radiere autoturism 4TAL 4TAL As vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa radiez un autoturism inmatriculat, din circulatie si de la plata impozitului. Vreau sa fac acest lucru deoarece ... (vezi toată discuția)
Radiere auto fara acte mai vechi de 30 de ani? molul molul :-/BUNA am vandut acum 10 ani o masina fara a incheia cv cu cel care mi-a achitat pretul care la randul sau a dat-o de vreo 3 ori si i-am pierdut urma eu ... (vezi toată discuția)