Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1349
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1349

Buna ziua,
Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1392, nu am angajati, dar eu confectionez hainele. Am nevoie de vreun contract de munca, mentionez ca am un job de profesor deja?
george-neagu, moderator
Strict pe detaliile din intrebare, nu va trebuie contract de munca dacă sunteți asociat unic și administrator la SRL.