avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 160 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1349
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1349

Buna ziua,
Sunt administrator la un SRL, cod CAEN principal 1392, nu am angajati, dar eu confectionez hainele. Am nevoie de vreun contract de munca, mentionez ca am un job de profesor deja?
Ultima modificare: Vineri, 26 Aprilie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 22:51, 26 Aprilie 2024
Strict pe detaliile din intrebare, nu va trebuie contract de munca dacă sunteți asociat unic și administrator la SRL.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen pentru montaj perdele si draperii alinanicoleta29 alinanicoleta29 Buna ziua,am un atelier de croitorie (intreprindere individuala caen 1392) in care se confectioneaza perdele,draperii,pana in prezent doar asiguram ... (vezi toată discuția)
In ce cod caen ma incadrez sevenx sevenx Buna ziua. Doresc sa-mi deschid o firma care va avea ca obiect de activiatate vanzarea de produse online (echipamente electronice, tesaturi si rpoduse ... (vezi toată discuția)
Sc............srl-d mihayu2004 mihayu2004 Buna seara, Sunt in cursul deschiderii unui SRL-D,iar ca domeniu de activitate sa fie manipulare de marfuri in depozite. Intrebarea mea este : Ce cod CAEN ... (vezi toată discuția)