avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Plecat de buna voie,URGENT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Plecat de buna voie,URGENT

Buna ziua ! Doresc sfaturi rapid in legatura cu situatia mea . Am plecat de acasa (sunt majora) dupa o cearta foarte urata cu parintii, mi s au cerut cheile si le am dat. Asi vrea totusi sa mi recuperez obicetele mele , cumparate din banii mei . Cum pot face asta ?

Alte discuții în legătură

Buna ziua!doresc un sfat despre lege , am 16 ani si amandoi parintii ... Otilia7288 Otilia7288 Buna ziua!Doresc un sfat despre lege , am 16 ani si amandoi parintii sunt abuzivi , tatal este si decazut din dreptul de a ma vizita ca urmare. am ramas in ... (vezi toată discuția)
Abuzuri intre soti victor_teodorescu victor_teodorescu ma aflu intr-o situatie foarte delicata: anul trecut in februrie am plecat in cipru pentru a munci; ca ficare de nevoie. mi-am anuntat familia ( sotia) pe ce ... (vezi toată discuția)
Divort cu probleme johnnygardosh johnnygardosh Buna ziua. As dori si eu cateva sfaturi pe cat posibil. Problema mea este urmatoarea: - in luna februarie 2013, datorita faptului ca nu ne mai intelegeam, ... (vezi toată discuția)