avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 227 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Debaraua blocului, asigurata cu lacăt , folosita de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Debaraua blocului, asigurata cu lacăt , folosita de un singur ...

Debaraua blocului, asigurata cu lacăt , folosita de un singur proprietar este sparta de hoți, este furt prin violare de domiciliu sau nu, se mulțumește

Alte discuții în legătură

Buna ziua! apartamentul in care m-am mutat de curand are o debara ... Niqu Niqu Buna ziua! Apartamentul in care m-am mutat de curand are o debara (aceasta nu este trecuta in actul de proprietate) care vine ca o prelungire a baii, fiind ... (vezi toată discuția)
Furt Dune D Dune D Buna ziua. Ma adresez pe acest forum cu speranta ca voi primi ca si pana acuma cele mai bne sfaturi si indrumari. Poveste suna cam asa: Am o proprietate la ... (vezi toată discuția)
Evacuare cu probleme (fals,violare de domiciliu, tulburare, incalcare hot jud, etc) crystyanfelciuc crystyanfelciuc In 2003 am cumparat la licitatie prin birou executor jud. o locuinta pentru care pentru a evacua tertii (copii proprietarei, concubin,etc) si proprietara din ... (vezi toată discuția)