Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis de conducere anulat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis de conducere anulat

Buna ziua
Speta: permis anulat avand categ A si B. Redobandit permis categ B 2017 . Se poate redobandi dupa 7 ani si categ A fara a face scoala de soferi - pe procedura redobandire?
Multumesc
cses, utilizator