avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Am avut o tamponare cu un alt autoturism. ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Am avut o tamponare cu un alt autoturism. Nici unul ...

Buna ziua. Am avut o tamponare cu un alt autoturism. Nici unul dintre soferi nu a recunoscut vina, am mers la polita si am dat declaratii. Deja au trecut 2 luni si nu a venit nici un raspuns. Este cumva un termen limita pentru rezolvare acestui caz sau poate dura un timp nelimitat ?
Va multumesc

Alte discuții în legătură

Am fost tamponat in spate la semafor Ipj Ipj Buna dragii mei, ajutati-ma cu un sfat.Circulind cu autoturismul proprietate, am oprit la semafor, la culoarea rosie, iar autoturismul care venea din spate, ... (vezi toată discuția)
Tamponare auto catalingy catalingy Buna ziua! As avea cate intrebarebari legate de o tamponare auto. Am avut o tamponare cu un autoturism din cauza ca nu mi s-a acordat prioritate intr-o ... (vezi toată discuția)
Dosar penal -fals in inscrisuri georgeconstantin georgeconstantin Buna ziua, In data de 19.09 2017 am fost implicat intr-un accident rutier cu autoturismul proprietate personala.Conduceam pe un drum public si un alt ... (vezi toată discuția)