Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autorizație necesară?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autorizație necesară?

Am un gard de fier și vreau să îl tai sa se deschida sa îmi pot baga mașina în curte. Nu va fi un garaj ci pur și simplu îmi bag mașina în curte. Îmi trebuie autorizație chiar daca nu modific forma in nici un fel? Doar 3 balamale. Dacă îmi blochează cineva accesul în curte pot face reclamație? Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri. Sper că am postat corect.
nicolae12, utilizator