Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Firma la care lucrez are 5 mijloace lente sub ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Firma la care lucrez are 5 mijloace lente sub sechestru ANAF.

Firma la care lucrez are 5 mijloace lente sub sechestru ANAF. Pentru 2 dintre ele s-a obtinut acord de vanzare de la ANAF. S-au intocmit facturile, clientul inca nu a achitat in contul indicat de ANAF.
Pot fi scoase acestea din evidenta Directiei de taxe si impozite locale? Taxele sunt achitate la zi.
Multumesc!
george-neagu, moderator