avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 912 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Mi-am achitat toate datoriile față de bancă. Credit ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Mi-am achitat toate datoriile față de bancă. Credit închis ...

Mi-am achitat toate datoriile față de bancă. Credit închis confirmat de bancă.Am făcut cererea către bancă de a mă șterge din biroul de credit. Banca nu dă curs solicitării mele. Ce este de făcut?
Mulțumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Achitat datorie la banca dar inca pe lista lor de rau platnici ancutica ancutica Buna ziua. Acum cativa ani mi-am cumparat cu buletinul electrocasnice si deci un credit la banca.Am achitat tot la zi, fara intarzieri.Zilele acestea am ... (vezi toată discuția)
Plata datoriei Alynamycina Alynamycina Buna Ziua, As dori sa stiu cum imi pot sterge datele personale din evidenta unei firme de recuperare credite...daca esxista o cerere tip...nu stiu...am avuto ... (vezi toată discuția)
Stergere birou credit mirrona80 mirrona80 Buna ziua, Am o intrebare legata de biroul de credit. Am avut o datorie la o banca. A inregistrat restante , ulterior a fost achitata.(de circa 2 ani este ... (vezi toată discuția)