Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara Pensionat anticipat oct.2023 cu penalizare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara Pensionat anticipat oct.2023 cu penalizare ,41 ani ...

Bună seara
Pensionat anticipat oct.2023 cu penalizare ,41 ani vechime, după 1 septembrie mi se va anula penalizarea sau voi rămâne cu ea pana când voi împlini vârsta de pensionare? Știu ca în noua lege trebuie doar 5 ani în plus peste 35. Când am ieșit eu trebuia 8. Mulțumesc!
blu_angel, utilizator