Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se mai plateste onorariul notarial pentru succesiune ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se mai plateste onorariul notarial pentru succesiune deschisa daca se suspenda

Se mai plateste onorariul notarial sau alte taxe pentru succesiune deschisa de primarie la notar daca se suspenda pentru ca mostenitorii nu se inteleg? (ma refer inainte de a fi suspendata)
Ms
daniel_gg, utilizator