Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am 41 ani vechime. Vreau sa ma pensionez începind cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am 41 ani vechime. Vreau sa ma pensionez începind cu 01.99.2024 ...

Am 41 ani vechime. Vreau sa ma pensionez începind cu 01.09.2024
Am văzut formula de calcul a pensiei dar am înțeles-o partial
Nu știu valoarea punctelor de contributivitate de unde se ia... De unde rezulta... Cum se calculează ?
Va rog dacă știți sa îmi spuneti
Multumesc
paganelu, utilizator