Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am hotararea cu dispozitivul urmator : Obliga paratul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am hotararea cu dispozitivul urmator : Obliga paratul la plata ...

CALCUL CORECT SALARII RESTANTE
Am hotararea cu dispozitivul urmator : Obliga paratul la plata diferentelor salariale actualizate cu indicele de inflaţie şi la care se va adăga dobânda legală penalizatoare de la data scadenţei drepturilor şi până la data plăţii efective. Cine poate face corect aceste calcule ca cei de la resurse zic ca nu au program sa calculeze cu inflatie si dobanzi legale?
tory_bei, utilizator
Puteti apela la un executor judecatoesc sau la un expert contabil autorizat.
Cheltuiala cu aceste calcule se recupereaza de la parat?