avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 667 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plata onorariu Dacă pentru calculul unor drepturi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plata onorariu Dacă pentru calculul unor drepturi salariale ...

Plata onorariu
Dacă pentru calculul unor drepturi salariale restante apelez la expert contabil sau executor judecătoresc cine suportă onorariul eu sau pârâtul?

Alte discuții în legătură

Buna ziua. am castigat un proces privind salarii restante. decizia ... tory_bei tory_bei Buna ziua. Am castigat un proces privind salarii restante. Decizia tribunalului este: Obligă pârâta la plata drepturilor salariale restante actualizate cu ... (vezi toată discuția)
Am hotararea cu dispozitivul urmator : obliga paratul la plata ... tory_bei tory_bei CALCUL CORECT SALARII RESTANTE Am hotararea cu dispozitivul urmator : Obliga paratul la plata diferentelor salariale actualizate cu indicele de inflaţie ... (vezi toată discuția)
Plata expertizei. cum îmi pot încasa onorariul cuvenit? ion damaschin ion damaschin Buna seara, Acum trei luni instanta a hotarat majorarea onorariului cu 4500 ron pentru expertiza efectuata in sarcina uneia dintre parti. Desi a trecut ... (vezi toată discuția)