Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Comercializare produse OUTLET
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Comercializare produse OUTLET

Buna ziua,am o intrebare care imi da batai de cap.Am achizitionat produse OUTLET pentru casa,gradina,copii etc de la o firma din Romania,ei la randul lor au adus-o din Olanda,eu doresc sa o vand pe emag si internet,credeti ca asi putea avea probleme legale daca o comercializez dat fiind faptul ca compania mama fac acelasi lucru pe web saite-ul lor din Romania sau EMag?
Multumesc anticipat.
george-neagu, moderator