Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri UE femeia antreprenor
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri UE femeia antreprenor

Bună, sunt interesata de accesarea fondurilor nerambursabile în cadrul proiectului "femeia antreprenor " și as vrea sa știu dacă se pot accesa aceste fonduri și de pe un pfa sau doar de pe un srl?
Este un termen limita pana când se pot depune actele?
Iar actele necesare pot fi întocmite și depuse de mine? Sau trebuie neapărat prin firma de consultanta?
Recomandari de firme de consultanta de încredere cu care ati colaborat aveți?
Mulțumesc anticipat!
Aniiaa, utilizator