Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, am vandut o mașină la cineva cunoscut si ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, am vandut o mașină la cineva cunoscut si nu am facut ...

Buna ziua.am vandut o mașină la cineva cunoscut si nu am facut act de vanzare cumparare(iam dat toate actele masini carte si certificat).eu am plecat din țară.el la randul lui a dat actele la cineva sal ajute(so faca platforma era cu prelata)cu o modificare acela nu vrea sai mai dea actele.ce pot eu sa fac pentru a recupera actele?legal.multumesc
Cumpărați mașina înapoi