Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte cadastru și intabulare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte cadastru și intabulare

Bună ziua ! Vă rog să îmi spuneți dacă se pot folosi actele de cadastru obținute după succesiunea facuta după tatăl meu acum 10 ani și acum la succesiunea după mama mea, sau trebuie sa scot altele. Menționez ca imobilul și terenul sunt aceleași. Va mulțumesc!
Ionita2205, utilizator