Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h am șanse de câștig ...

Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h pe limită de 50, am șanse de câștig dacă îi dau în judecată?
adsfdasfd, utilizator
Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.

nu
E doar o eroare materiala, nu sunt sanse.

adsfdasfd a scris:

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

adsfdasfd a scris:

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.

Pentru marjă de eroare aparatului radar și a greșit o litera la prenume, dar am înțeles ca nu prea o i a în considerare .