avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h am șanse de câștig ...

Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h pe limită de 50, am șanse de câștig dacă îi dau în judecată?
Ultima modificare: Duminică, 21 Iulie 2024
adsfdasfd, utilizator
Cel mai recent răspuns: latka , utilizator 17:18, 22 Iulie 2024
Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.


A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.




nu
E doar o eroare materiala, nu sunt sanse.

adsfdasfd a scris:

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?



adsfdasfd a scris:

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.

Pentru marjă de eroare aparatului radar și a greșit o litera la prenume, dar am înțeles ca nu prea o i a în considerare .





Alte discuții în legătură

Bună ziua. am fost surprins de radar (radar fantomă) nu l-a ... Dinu Cristian pop Dinu Cristian pop Bună ziua. Am fost surprins de radar ( radar fantomă)nu l-a văzut nimeni și după aproximativ 40 de km m-a oprit un filtru al poliției rutiere, motivul ... (vezi toată discuția)
Contestare proces verbal - viteza 71 km/h in zona de 50 km/h AlexandruPopa AlexandruPopa Buna seara, Doresc sa contestez un proces verbal primit pentru ca am circulat cu viteza de 71 km/h intr-o zona cu restrictie de 50 km/h. Motivul care doresc ... (vezi toată discuția)
Contestatie andrei-adrian-constantin andrei-adrian-constantin Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu ce as mai putea face in astfel de situatie: In luna iunie, anul acesta am fost surprins de aparatul radar cu viteza de ... (vezi toată discuția)