Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Distribuirea costului firmei de administratie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Distribuirea costului firmei de administratie

Buna ziua! Adunarea Generala a votat ca si costul firmei de administratie sa fie cost fix per apartament, desi CEX-ul a informat cum se distribuie costul conform art 85. Membrii asociatiei au comunicat ca acets cost sa fie incadrat la cheltuieli pe beneficiari. Ce poate face CEX in acest caz? Multumesc.
ergonomic, utilizator