Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Am 2 mașini proprietate personală. Detin ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Am 2 mașini proprietate personală. Detin un loc de ...

Bună ziua. Am 2 mașini propietate personală.Detin un loc de parcare nominala acordat de primărie.. Am un certificat de handicap în urma căruia am obținut un permis de parcare gratuit.
Pot obține un loc de parcare pentru persoane cu handicap fără a pierde locul de parcare acordat de primărie. ?
Buna ziua!
Intrebati la primarie.Ei stiu cel mai bine.