Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. Dacă am primit o suma de bani (mai exact ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. Dacă am primit o suma de bani (mai exact 200 de euro) ...

Bună ziua. Dacă am primit o suma de bani(mai exact 200 de euro) și ulterior am fost sunat de la bancă ca s.a făcut o plângere cum ca ar trebuii sa ii restitui. Sunt obligat sa fac asta ?
De la cine ati primit banii in cont'? Cunoasteti deponentul'?
Dapix, utilizator