Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ordin restrictie fata de vecin
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ordin restrictie fata de vecin

Bună seara. Pot cere ordin de restricție împotriva unui domn care locuiește la un vecin și de 2 ani ne face viata un calvar?.muzica la maxim..zilnic. amenințări telefonice..înjurături..obscenități. Deși a fost amendat de multe ori de politie nu pare afectat..însă ne face viata un calvar..Suntem 2 familii în aceasta situație. El are domiciliu în alta parte dar prefera sa stea aici lângă noi sa facă circ. Decât sa ne batem între noi..sa fie vreo tragedie..as prefera ca politia sa intervină și sa îl pună sa plece la casa lui..
constantin29, utilizator