Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar pe rol în CAF, pe legea 544/2001, care conține ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar pe rol în CAF, pe legea 544/2001, care conține pe lângă ...

Dosar pe rol în CAF, pe legea 544/2001, care conține pe lângă solicitarea de ”a face” ( eliberarea documentelor solicitate prin petiția inițială ) și solicitarea către instanță de a analiza posibilitatea încadrării faptelor pârâtului pe ” abuz în serviciu” conform Codului penal.
Poate fi solicitată disjungerea dosarului de către reclamant ?
Când ?
Cum ?
viochi, utilizator