avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, In ultimele 6 luni un salariat a avut 226 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, In ultimele 6 luni un salariat a avut 226 zile de ...

Buna ziua,
In ultimele 6 luni un salariat a avut 226 zile de cm pe un cod diagnostic 12. Acum vine cu un alt cm pe cod 01. In acest caz este nevoie de aviz medic expert ? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Adeverinta concediu medical mai mult de 90 de zile rusualexandra rusualexandra Am un salariat care in 15 iulie face 90 zile concediu medical, a fost operat si are in continuare medical. Pana acum a avut cod 01 acum vine cu cod 14 a fost ... (vezi toată discuția)
Daca un angajat revine la locul de munca din concediu medical de 6 luni si lucreaza o luna poate reintra in medical? anisu anisu Buna ziua, daca un angajat revine din medical de 6 luni la munca, este angajat activ 1 luna..poate reintra in medical apoi? sau in mod automat este eligibil ... (vezi toată discuția)
Concediu medical dupa 90 de zile dumilor dumilor Am o situatie: Anul trecut Mai 2011 am avut un salariat care a beneficiat de 120 de zile de CM - interventie chirurgicala, anul acesta in Mai 2012 a venit ... (vezi toată discuția)