Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua, care este nr de zile pt îngrijire în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua, care este nr de zile pt îngrijire în cazul fracturii ...

Bună ziua,care este nr de zile pt îngrijire în cazul fracturii deschise de tibie și peroneu ,în cazul meu 65 zile iar stand de vorba cu altcineva despre cazul meu mi sa spus ca mai puțin de 90 zile nu se da și mai se poate face contestatie acum după 4 ani ,în prezent aștept răspuns de la FGA
numarul de zile de ingrijire este stabilit de medic.
În primul rând apelați la un avocat specializat în asemenea spețe.
Referitor la zilele de îngrijiri medicale, vă recomand să abțineți de la medicină legală de liberă practică punctajul traumatologic.
Acel document vă ajută mult contra FGA.
Revin la primul răspuns, apelați la avocat specializat, el vă poate ajuta pe tot parcursul luptei împotriva FGA rău platnic!