Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Daca am o locuinta cumparata in sistem ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Daca am o locuinta cumparata in sistem prima casa ...

Buna ziua.
Daca am o locuinta cumparata in sistem prima casa acum 8 ani, pot sa iau in spatiu pe cineva pe adresa respectiva? Trebuie vreun document suplimentar fata de cele necesare in mod normal pentru luarea in spatiu?
Andreea279, utilizator