Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumulare doua pensii după legea noua
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumulare doua pensii după legea noua

Buna ziua , eu sunt la pensie anticipat/parțial și mai am o pensie militară fiindcă am lucrat 6 ani la MAI , exista riscul sa se cumuleze cele doua pensii acuma după legea noua . In 2026 am 65 ani voi trece la pensia limita de vârstă. Mulțumesc pentru răspuns anticipat .
nelutu_pop, utilizator