Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Geamuri sparte de persoane recalcitrante ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Geamuri sparte de persoane recalcitrante ...

Buna , in seara asta la ora 20 au parcat în fața porții niste indivizi cu muzica la maxim am rugat să închidă și au început să înjure , am aruncat cu apa peste ei și când m-au văzut că deja sunam la poliție mi-au spart geamurile
Au venit de la poliție și am dat declarații nu am primit un exemplar ,,ce pot face in continuare ?
Ce sfaturi îmi dați ? Mulțumesc
dointza, utilizator