avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 751 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi punctaj ...

Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi punctaj ca in decizia initiala. = 26.41126/22.11.2018
Intrebare:
De ce nu mi s-au adaugat punctele pentru cei 4 ani de facultate si 2 ani de serviciu militar = 1.5 pcte.?
Ce trebuie sa fac si cui sa ma adresez pentru corectare? Sau gresesc eu?
Ultima modificare: Sâmbătă, 17 August 2024
Somodi, utilizator

Alte discuții în legătură

Sotul meu are urmatoarele in decizia de pensionare.....total ... cornelia1961 cornelia1961 sotul meu are urmatoarele in decizia de pensionare.....total pcte. realizate : 78.67207 din care aferent ind.de corectie 0,37557 ( ind. 1,17 ) ... ... (vezi toată discuția)
Bună ziua , am o nelămurire : pe decizia mea de pensionare ... Sodrabaecrim Sodrabaecrim Bună ziua , Am o nelămurire : Pe decizia mea de pensionare scrie ,dupa 35 ani de muncă, facultate 5 ani ,armată 5 luni (41,5 ani) , un punctaj de ... (vezi toată discuția)
Cnpas george1111 george1111 Buna ziua. in urma recadeuncaulari a casei de pensii a rezultat un numar total puncte de.4.82805. punctajediu anual.1.09763. intrebare va rog .este calculat ... (vezi toată discuția)