Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi punctaj ...

Buna ziua, Am primit decizia de recalculare cu acelasi punctaj ca in decizia initiala. = 26.41126/22.11.2018
Intrebare:
De ce nu mi s-au adaugat punctele pentru cei 4 ani de facultate si 2 ani de serviciu militar = 1.5 pcte.?
Ce trebuie sa fac si cui sa ma adresez pentru corectare? Sau gresesc eu?
Somodi, utilizator