avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1138 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... deci prin inchiderea unui spatiu comun de bloc , ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

deci prin inchiderea unui spatiu comun de bloc , vecinul imi ...

deci prin inchiderea unui spatiu comun de bloc , vecinul imi inchide geamul baii mele, suprafata de balconas nu apare in cadastru; unde pot verifica cui apartine acest spatiu care cuprinde cele 2 geamuri de baie de la 2 apartamente vecine?

Alte discuții în legătură

Spatiu comun w_v_w_v w_v_w_v Buna ziua In blocul unde locuiesc exista 3 scari unite.si 2 etaje fiecare. Primele 2 sunt in linie drepta iar cea de-a 3 scara este unita de cea de-a 2 ... (vezi toată discuția)
Cadastru in loc de proiect?! maryan27 maryan27 Buna ziua. Daca intocmesc cadastrul si intabularea locuintei deja construite, pot adauga inca o anexa in cadastru, respectiv baie si bucatarie, \"lipite\" de ... (vezi toată discuția)
Gard parter UsernameIoana UsernameIoana Buna seara, O intrebare. Suntem proprietarii unui apartament de la parter. Recent, dupa 7 ani de zile, am hotarat ca spatiul din fata geamului sa fie ,de ... (vezi toată discuția)