avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1254 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... in decizia de pensionare după recalculare,primită ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

in decizia de pensionare după recalculare,primită prin poștă ...

in decizia de pensionare după recalculare,primită prin poștă nu mai este inclusă indemnizația obținută anterior conform legii 189 din 2000.Poate fi ignorat un drept obținut legal anterior?

Alte discuții în legătură

Legea 189/2000 odishor odishor Buna ziua Mama mea este beneficiara a legii 189/2000.Cu indemnizatia obtinuta pe aceasta lege , depaseste plafonul de 615 lei pentru acordarea ajutorului de ... (vezi toată discuția)
Pensie deportati .... motzul motzul Buna ziua am o intrebare pentru dumneavoastra in speranta ca ma puteti ajuta, pentru ca pe unde am fost si am intrebat toti au dat din umeri si nu stiau ce sa ... (vezi toată discuția)
Recurs in interesul legii, recurs iccj-decizia nr. 19 din 10 decembrie 2012 rududoo rududoo A. Decizia nr.19/10.12.2012 a Înaltei Curti de Casatie si Justitie privind recursurile in interesul legii, referitoare la interpretarea si aplicarea ... (vezi toată discuția)