Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara Dacă copilul face 2 ani în ianuarie, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara Dacă copilul face 2 ani în ianuarie, pana când ...

Bună seara
Dacă copilu face 2 ani în ianuarie, pana când mai iau indemnizație? Și când trebuie sa depun dosarul pt luna tatălui?
Pana in decembrie 2024 puteti sta in CCC .. tatal va intra in CCC incepand cu ziua urmatoare celei in care copilul implineste varsta de 1 an si 11 luni.
ce acte trebuie pt luna tatălui?

Cornel Vasile a scris:

Pana in decembrie 2024 puteti sta in CCC .. tatal va intra in CCC incepand cu ziua urmatoare celei in care copilul implineste varsta de 1 an si 11 luni.

Acelasi acte ca si pentru mama.