Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Lucrez intr-o companie de croaziere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Lucrez intr-o companie de croaziere

Buna ziua,
Lucrez intr-o companie de croaziere, deci cu contract determinat, si doresc sa stiu ce trebuie sa platesc la statul roman.
george-neagu, moderator
Sunteti angajat ca in calitate de persoana fizica sau persoana juridica (srl, pfa)?