Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Contestatie la schimbarea regimului fiscal
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Contestatie la schimbarea regimului fiscal

A facut cineva contestatie la schimbarea regimului fiscal al unei microintreprinderi, in platitoare de impozit pe profit, pentru nedepunerea in termen a situatiilor financiare anuale?
george-neagu, moderator