avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1072 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize sanitar-veterinare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize sanitar-veterinare

Buna ziua,cand am facut actele pt.firma am inaintat o cerere catre toate institutiile inclusiv dsv,dar inca nu au venit.Am adus in magazin produse de origine animala,paine neambalata,fructe,legume si vracuri.Pt aceste produse imi trebuie un alt aviz in afara de cel pt.care o sa vina ei sa constate,ma refer la produsele preambalate ?

Alte discuții în legătură

Controale dsv la interval de 4 luni contra unui cost de 50 lei ginan ginan Stimati domni, Poate ma ajuta cineva in a ma lamuri in urmatoarea problema: acum 1 luna am infiintat o I.I. cu obiect activitate comert cu legume -fructe si ... (vezi toată discuția)
Magazine specializate 13Marius13 13Marius13 Buna ziua, Sunt asociat unic al unei SRL cu codul CAEN 4711.Produsele pe care le comercializez includ ,printre altele si: ... (vezi toată discuția)
Conditii autorizare sanitar veterinara stefanmilitaru stefanmilitaru Buna ziua, Am deschis un magazin cu urmatoarele clase CAEN: -4711-Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse ... (vezi toată discuția)