avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 891 soluții astăzi
Forum Activitate Marius19

Activitate Marius19

Răspuns la discuția Mutare dosar
Hmmm ..Din cate observ eu aici este o procedura complicata cea ce vreau eu sa fac ...Pana mai acum o Luna am zis Lucrurile Sunt Ok ..ce rost mai are sa mai imi angajez un avocat Lucrurile au fost clare + raportul de expertiza tehnica judiciara ..Am zis ca nu are rost si eu drepturi banesti nu am Pt ca a fost sanatatea mea in joc tipul e de banii gata masina de fite fara permis ma lovit pe trecere credeam ca na ...am peste 61 de zile ingrijiri medicale ...zic ca Nah e ok..Dar cand vad cum oameni acestia de aici din Judecatorie trateaza cazul ca si cum nu ar fii mor de nerviii ...Este si ceva necurat la mijloc si de aceea vreau sa ma asigur ca isi va primi pedeapsa ...O sa iau legatura si cu un Avocat zilele aceastea
Discuție Mutare dosar
Buna ziua am si eu un Dosar in care eu sunt parte vatamata ..este un dosar de vatamare corporala + conducere fara permis ..ma lovit cineva pe trecere a decurs totul bine a ajuns in instanta ...si acum tipul dupa o infatisare spune ca nu poate fi audiat ca pleaca in Italia Doamna judecatoare da din umeri cand am intrebato ..si acum am zis sa fac putina ordine in acest caz si sa mut dosarul la o alta judecatoria eu sunt din Bals jud Olt si as vrea sa mut dosarul la Judecatoria Craiova ...Pt ca acolo sunt sigur ca o sa mi se faca dreptatate ...Ma sfatuiti si pe mine ce trebuie sa fac ???