avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1085 soluții astăzi
Forum Activitate davidmilk

Activitate davidmilk

Răspuns la discuția Am fost inselat?
multumesc am sunat vanzatorul si a spus sa nu merg la politie ca imi returneaza banii in cateva zile pt ca a cheltuit din ei
buna ziua acum 10 zile am cumparat o masina cu contract vanzare_cumparare iar cand am mers la r.a.r. cei de acolo mau respins pe motiv ca masina a fost lovita in seria caroserie si sa umblat pe acolo credeti ca imi pot recupera banii dand masina inapoi? dar daca fostul propietar nu vrea?
Răspuns la discuția ce ma fac? este grav?
de la clienta aveau nr de tel eu nu am pe nimeni acolo si pacchetul la dus persoana care am luato din drum
Răspuns la discuția ce ma fac? este grav?
da aveti dreptate asa am facut si mentionez ca nu-i cunosc si este prima oara cand am primit tel de acolo
buna seara stie cineva ce pot patii? sant taximetrist si acum 2 zile o clienta permanenta ma rugat sa fac un comision sa fac cumparaturi apoi sa ma antalnesc cu cineva pe care sal duc la penitenciar la giurgiu sa puna pachetul an timp ce faceam cumparaturi am primit un telefon din penitenciar si persoana ma roaga sa merg sa iau de la o persoana pe strada un pui pentru un coleg. am mers am luat puiul am luat persoana si la penitenciar cand lau verificat au gasit an acel pui o bila 5gr am anteles au venit la mine eu asteptand an masina cei de la antidrog ma-u legitimat si miau spus ca ziua urmatoare ne asteapta la politie.la politie ma-u pus sa le povestesc totul fara sa dau declaratie scrisa apoi mia-u spus sa pastrez bonul de la cumparaturi si ma suna ei cand e nevoie