avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 870 soluții astăzi
Forum Activitate doniacris

Activitate doniacris

Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Buna colegi de suferinta,

Eu as propune sa le punem in vedere situatia in care, daca nu se va organiza examen in martie-aprilie, sa se pronunte asupra modalitatii de derulare a urmatorului examen si mai ales dupa ce coduri sa invatam. E absurd sa anunti un examen cu 45 de zile inainte si sa trantesti codurile noi in tematica. Mi-e greu sa cred ca daca se va anunta in septembrie si noile coduri -sau unele din ele_ intra in vigoare la 1 noiembrie, ca se va da dupa vechile coduri. Incertitudinea asta cu siguranta ca provoaca haos in capul nostru!
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Thomas, daca stai cuminte-n cos,
O sa-l rog pe bunul Mos
Sa iti aduca ... de toate
Si codurile modificate.

PS - Daca vrei si altceva
Scriei, draga, dumneata!
:P
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Frunza verde de mac rosu
Inca nu i-am scris lu' Mosu'
Am s-o fac, dar nu pe fuga.
Imi trebuie o procedura,
Mai exact, pe cea civila
Unde am smintit o grila
Ceva spete am modificat
Si uite, d-aia n-am intrat.
Mai imi trebuie Mitrache
Si atunci chiar le am pe toate.
Ah, da! Veselul mosneag
Sa-l aduca pe Voineag.
Deocamdata cam atata
Destul sa ma omor cu munca!
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Carmencita, vreau si eu Raducanu Hotca, da-ne te rog detalii ...:)
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
am vazut ... oare cat mai dureaza .... ?! ...
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
thomas draga -iti place cum te alint tot timpul? - nu rade cu singur dintisor .... eu nu mi-am gasit tigarile, care erau in mana ... pt ca le pregatisem in timp ce coboram ...
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
danielled, am fost in 113 la Titu Maiorescu
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
si ca sa vedeti ce stres am in mine: azinoapte am visat cu tine, danielled, ca stateam alaturi la examen ...
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Si mie mi-a stomacul strans ... vorba lui Carmen ...
of, in loc sa ne bucuram astazi ... stau sa imi planific materia si cand ma gandesc ce putin timp este de fapt ...
Răspuns la discuția ADMITERE MAGISTRATURA MARTIE 2011
Buna voinicilor ... hihihi ... a devenit indispensabil sa intram pe forum ... na mananca palmele de vreo procedura .... las' ca trec si sarbatorile si atunci ...
Intre timp ... ma uit la Pistruiatul ... fac planuri de cum sa impodobim casa ... cand vine mosu' la Ayan ...intr-un cuvant o sa ma bucur de primele lui sarbatori, o sa ma bucur ca suntem sanatosi, o sa ma bucur ca ne avem unii pe altii ... nu s-a terminat lumea dupa examenul asta - desi inca ma mai doare stomacul de manioasa ce sunt pe mine - ... si pana la sarbatori o sa mai citesc cate ceva, fara sa mai neglijez familia.
Sa rugam pe Dumnezeu sa ne dea sanatate si putere pentru urmatorul examen, ca tare mai avem nevoie.
Va imbratisez pe toti si sa aveti o duminica linistita!