avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1210 soluții astăzi
Forum Activitate narcis38

Activitate narcis38

Discuție agresiune
buna!intru-na din zilele trecute,in timpul programului de serviciu eu si cu,un goleg am avut o disputa in care ne-am adresat cateva cuvinte mai vulgare,iar acest coleg a sarit sa ma agreseze fizic, impingandu-ma la pamant, iar ceilalti colegi intervenin-d sa aplaneze conflictul.iar de atunci ma simt intr-o stare stresanta la servici.as vrea sa stiu ce pot face pentru a iesi din aceasta stare si ce sa-r intampla daca anunt conducerea firmei la care lucram.va multumesc.
Răspuns la discuția sobe pe lemne
va multumesc!autorizatia de la cine o poate obtine?
Discuție sobe pe lemne
buna!locuiesc intr-un bloc cu parter si etaj 1 .iar acest bloc, incalzirea a fost cu centrala pe bloc.dar de 1 an aceasta centrala nu mai exista si mi-am montat centrala proprie in apartament.dar problema este ca,vecina de la parter vrea sa-si monteze o soba de teracota pe lemne iar evacuarea gazelor trece printr-un horn care tranverseaza prin apartamentul meu iar eu vreau sa anulez acel horn ce trece prin bucataria mea pentru a mai castiga spatiu in bucatarie,as vrea sa stiu daca are voie sa aibe soba pe lemne in bloc si daca pot sa sparg acel horn ce trece prin bucataria mea mentionez ca pe acel horn nu a fost niciodata folosit.va multumesc