avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 980 soluții astăzi
Forum Activitate LaviniaDiana

Activitate LaviniaDiana

Răspuns la discuția Parola de id sparta si injurii
Iar destinatarul ar fi?
Răspuns la discuția Parola de id sparta si injurii
Dar eu nu pot intra pe id`ul vechi ptr ca mi s`a spart parola.
Răspuns la discuția Parola de Id sparta si injurii
Dar totusi eu ce ar trebui sa fac?Sa merg la politie sa reclam?Problema e ca eu nu stiu cine e cel care mi`a furat parola.Ce pot sa fac?Eu cand incerc sa vorbesc cu el,imi raspunde intr`un mod nu prea frumos.Si ceea ce ma ingrijoreaza este faptul ca eu aveam si id-uri de profesori pe adresa respectiva si nu vreau sa creada ca eu le vorbesc asa.Inca o data va spun:Ajutor!
Buna ziua.Ma numar si eu printre persoanele care le`a fost sparta parola la id si as vrea sa stiu cum sa fac sa nu mai intre pe adresa mea pentru ca si eu si cei de la mine din lista avem de suferit.Ca sa spun asa el "se simte bine cu lista mea":ii injura intr`un fel dezgustator si as vrea sa inchid contul,sa nu mai intre nici el dar nici eu.App sta zi si noapte pe id meu.Eu le`am zis persoanelor care le am in noul id,insa ii am pe ceilalti,ce ma fac?Ajutati`ma,va rog!
Buna ziua.Ma numar si eu printre persoanele care le`a fost sparta parola la id si as vrea sa stiu cum sa fac sa nu mai intre pe adresa mea pentru ca si eu si cei de la mine din lista avem de suferit.Ca sa spun asa el "se simte bine cu lista mea":ii injura intr`un fel dezgustator si as vrea sa inchid contul,sa nu mai intre nici el dar nici eu.App sta zi si noapte pe id meu.Eu le`am zis persoanelor care le am in noul id,insa ii am pe ceilalti,ce ma fac?Ajutati`ma,va rog!