avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 813 soluții astăzi
Forum Activitate criscali81

Activitate criscali81

Va multumesc mult pentru sfaturi.
Toate cele bune. :)
Buna seara

Este o transformare a stilului romanic, apărut din necesitatea de da o altă dimensiune verticală clădirilor.

Da, asa este.
Este insa recomandabil sa aveti avocat daca mergeti la politie.

Nu stiu daca chiar o simpla prezenta a avocatului la politie ar rezolva problema dar macar ar fi sanse sa se mentina la fel situatia.Adica o situatie buna.

Conteaza foarte mult si care vor fi probele in acuzare.Daca exista si daca duc catre dvs.Lao prima vedere sunteti suspect dar nu inseamna ca sunteti si vinovat.

avocat Claudiu Lascoschi


Buna seara

Nu stiu ce probe ar putea sa aduca. Numai inegistrarile de pe camere din magazin.
Va multumesc.
Va multumesc pentru raspuns.
Eu zic ca o sa ne fie si la 80 de ani frica de moarte, nimeni nu vrea sa moara, decat daca are ganduri sinucigase. Nu ajungi la 60 de ani si zici ca te-ai plictisit; viata este ceva care se schimba in fiecare minut, in fiecare secunda se poate intampla ceva nou si poti ajunge la fel de repede de la agonie la extaz. Asa ca, nu cred ca la 60 de ani, vor disparea complet toate posibilitatile de a face ceva, de a trai. La fiecare varsta "ai un rol", la 1-5 ani sa fi cute si sa se laude parintii cu tine, la 6-10 ani sa mergi la scoala si sa inveti.