avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 821 soluții astăzi
Forum Activitate marian-m1985

Activitate marian-m1985

Răspuns la discuția Relatie sexuala
sa dea Dumnezeu sa fie asa.oricum am zis,gata curvele,nu-mi mai trebui#-o
Răspuns la discuția Relatie sexuala
dap,prostituata avea 26 de ani,de treaba cu minorii imi era si mie frica,dar am aflat la sectie ca are 26 de ani.Politistii mi-au explicat ca deja la al 3 lea dosar penal o vor putea trimite la puscarie.Deci pana la urma credeti k cazierul meu ar putea ramane nepatat?asta e gandul care ma tot framanta:(
Răspuns la discuția Relatie sexuala
pana la urma urmei asta e,vine ceva acasa o sa dau explicatii sotiei.ma streseaza mai mult gandul sa nu ma trezesc naibi si eu cu vreun dosar
sunt om in toata firea la casa mea
care in viata mea nu am furat un fir de ata,am dat un exemplu.Peste cat timp as putea sa scot cazierul de la politie sa ma asigur ca este curat?Multumesc k mi-ati mai dat un respiro prin faptul k mi-ati zis k masina nu e neaparat loc public.
Discuție Relatie sexuala
Buna seara.Am si eu un gand care ma tot framanta de cateva saptamani.Intr-o seara cand ma intorceam de la serviciu am apelat la serviciile unei prostituate pe care am gasit-o pe o strada.In schimbul unei sume de bani a acceptat sa faca sex oral in masina mea.La scurt timp am fost prinsi in fapt de o patrula de jandarmi care ne-a si filmat.La sectie jandarmii si politistii au fost foarte intelegatori si mi-au zis daca recunosc tot si accept sa fiu folosit ca martor prostituata se alege cu dosar penal iar eu scap.Zis si facut.Pe procesele verbale si declaratii unde am semnat si era trecut numele meu era scris deasupra mea MARTOR.As vrea sa stiu si eu se poate sa fi fost inselat de amabilitatea politistilor sau chiar am scapat?Acestia mi-au garantat ca nu-mi va veni nimic acasa,care sa ajunga pe mana sotiei.Astept mult de tot un raspuns.Multumesc.