avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 632 soluții astăzi
Forum Activitate bummy

Activitate bummy

Răspuns la discuția admitere sng 2010
Pentru cei care probabil vor sa stie mai multe detalii referitoare la indemniazatia de cursant, respectiv daca se va micsora sau nu, nu stim nici noi in acest moment mai ales ca inca nu am incasat prima indeminizatie. Probabil se va anunta in media. Nici formatorii nu stiu. Nu se stie nimic pt ca informatiile care vin prin mass-media nu sunt toate sigure.
Cum aflam, va anuntam si pe voi!
Spor la invatat!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna,
sunt unul din cursantii de la sng, admisa acum in febr. ce sa zic, intrebarile la pe care le puneti s-a mai vb pe forum. in legatura cu repartizarile, optiunea se face in fucntie de media cu care ai fost admis. Cursurile sunt unele mai intense, inele mai relaxante. acum depinde, de ex. procedurile sunt normal, mai solicitante dat fiind faptul ca ele constituie baza. Profii sunt cadre respectabile, in general sunt si formatori la INM. E ok. primiti aici modele, xeroxuri de pe materialele cu care se lucreaza. E foarte bine.
Evaluarile se dau potrivit calendarului/ a programei pe care o gasiti si pe site-ul sng. cam atat stim noi la momentul asta!
Si noi suntem cat decat la inceput! Abia a trecut o luna si aproape jumate!
Spor la invatat tuturor si multa bafta!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Nu stim decat ca au facut repatitiile pe 16 aprilie. Eu am mai scris pe forum legat de tema asta, dar nimeni din absolventi nu a raspuns inca. Intrebam si eu sau mai bine zis, ii rugam pe cei care au terminat acum sa ne zica si noua in mare ce locuri s-au ocupat, la ce instante pt a aproxima cat de cat ce posturi de vor reporta la noi, dar n-am primit nimic inca legat de subiectul asta. Eventual daca au o lista cu cei repartizati, daca exista asa ceva sa ne-o posteze si noua pe forum.

Mai asteptam...ii lasam sa se aseze la noul loc de munca. Presupun ca e o perioada destul de agitata.
:P
Răspuns la discuția admitere sng 2010
bummy a scris:

Cat de sigura e informatia ca pe 3 incepem? N-am vazut niciun act/ comunicat oficial. Mai confirma cineva informatia? Stiu ca in principiu asa se spunea ca incepem pe 3 sau pe 10. Acum nici nu mai stiu ce sa cred.

Revin cu aceeasi intrebare pt ca n-am primit niciun raspuns. Va pup!;)
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Cat de sigura e informatia ca pe 3 incepem? N-am vazut niciun act/ comunicat oficial. Mai confirma cineva informatia? Stiu ca in principiu asa se spunea ca incepem pe 3 sau pe 10. Acum nici nu mai stiu ce sa cred.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Intrebare: a mai sunat careva la SNG si daca da, ce-au spus?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Vom afla cand vor afisa/ vom primit structura anului scolar. Pupici
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Am o rugaminte tot la adresa celor care au terminat acum, pe 16 aprilie, sa ne trim si noua o lista, daca s-a afisat cu locurile in care au fost repartizati cei de acum. Asa ne putem face si noi o idee despre ce locuri de vor reporta cand vom termina noi.
Multumesc!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Am o intrebare: m-am uitat si pe site-ul SNG-ului si al CSM-ului si nu am gasit in nici un an vreun anunt prin care sa se anunte data la care incep cursurile. Intrebarea e: cum au fost ei anuntati de inceperea cursurilor?
Pupici
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Multumim mult viorica pt informatii. din cate am citit de aseamana foarte mult cu ce se intampla in fiecare an.
In continuare sper sa se afiseze ceva legat de data la care incepem.
Multumim inca o data!